Clinic Nişantaşı: 0 212 234 90 90
Nişantaşı Hastanesi: 444 00 77

Yard.Doç.Dr.Cemil KARAKUŞ

Kadın Hastalıkları ve Doğum & Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

 • Dr.Cemil Karakuş hakkında

  1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra, Kadın Hast. ve Doğum ihtisasımı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tamamladım. İhtisas sürem boyunca ve uzmanlığımın ilk yıllarından başlamak üzere Üreme Tıbbı alanında ve Tüpbebek merkezinde çalışmalarımı yürüttüm. Embriyoloji laboraturaında ICSI/IVF üzerine ileri çalışmalarda bulunduktan sonra Akdeniz Üniversitesindeki görevimden ayrılarak Özel Tüpbebek Merkezinde çalışmalarıma devam ettim. Ayrıca Endometriozis ve İleri Laparoskopi teknikleri ile ilgilenmekteyim. Son yılların ve fertil çağındaki kadınlarımızın önemli bir baş belası olan endometriozis üzerine çalışmakta ve bu alanda önemli cerrahi operasyonlar yapmaya devam etmekteyim. 8 yıllık özel hastane hekimliğinden sonra hastalarıma kendi özel kliniğimde (SUPERFERTIL Klinik) hizmet vermeye devam etmekteyim.

 • Eğitim

  Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne başladım. Hayatımın en önemli 6 yılı yurdumun güzel köşesi canım İzmir’imde geçti. Harika şehir, gerçek bir tıp fakültesinde dolu dolu geçen 6 yıllık eğitim sonrası hekimlik mesleğine başladım.

 • İlgi alanı

  İleri teknik gerektiren -Advance Laparoscopy- uygulamalarını gerçekleştiriyorum. Laparoskopik operasyonlar sayesinde hastalarımıza daha kısa iyileşme süreci ve dikişsiz cerrahi sunmaktayız

 • Ailem

  Olcay Nazlı KARAKUŞ

  1982 İzmir doğumluyum. 2001’de Cemil ile evlendik, 2006’da Akdeniz Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yurtdışı tabanlı insan kaynakları ajansı sahibiyim. Oğlum Demir ve kızımız Neslişah’ın doğumları ile aile kavramımız daha da perçinlendi. En büyük hobim seyahat etmek ve yeni lezzetler tatmaktır.

WhatsApp chat